Kurumsal

HAKKIMIZDA incrediblyrespecially

Metin GIDA 1956 yılından bu yana gıda sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Akdeniz bölgesinde yetişen yöresel ürünleri KİRİŞ markası altında gıda pazarına sunar.

Ülkemizin en verimli coğrafyalarında, uzmanlarımız tarafından seçilen ham maddeler, laboratuvarlarımızda uygulanan testlerden geçtiği takdirde, üretime geçiş yapılmaktadır. İnsan sağlığı konusunda ürün hijyenine gösterdiğimiz hassasiyet ile paketleme sürecide dahil olmak üzere ürünlerimiz el değmeden tüketici ile buluşmaktadır.

ISO 9001 ve ISO 22000 Kalite Belgelerine sahip, Avrupa standartlarına uygun, 10.000 m² kapalı alan üzerine kurulu, günlük 30 ton kuruyemiş üretim kapasitesine sahip olan tesisimiz ile sektörümüzde Türkiye’nin önde gelen kurumlarından biri olarak lezzetlerimizi dünyanın pek çok ülkesi ile tanıştırmaktayız.

Genişleyen ürün gamımız, ürün ve hizmet kalitemiz, sağlığa verdiğimiz önem, örnek tesisimiz ve geniş pazarlama ağımız ile Kiriş bir dünya markası olmuştur.

Değerlerimiz

degerler_kiris

Misyonumuz

Güçlü bir kuruyemiş markası olarak, tüketicinin değişen ihtiyaçları ve mükemmel lezzet arayışı doğrultusunda Kaliteli, Lezzetli, Sağlıklı ve Yenilikçi ürünler yapmak. Kategorimizde en iyisini, değerlisini sunmak. Türk ve dünya halklarının damak zevkine uygun ürünleri daha kaliteli üretim ile üreterek müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkarmak. Tüketicilerimiz, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve insan kaynaklarımız için yaratılan değerleri maksimize etmektir.

Vizyonumuz

Dünyanın en inovatif kuruyemiş markası olmak.

Kurumsal WhatsApp hattımız

0543 547 47 57